Dedeman Kartepe açıldı

Türkiye’nin önde gelen markalarından Dedeman, zincirine yeni bir halka daha ekledi ve yeni otelini Kartepe’de açtı.

Açılış töreninde, yatırımcı M.M.S. Turizm’in sahibi Murat Mustafa Satı ile birlikte konuşan Dedeman Hotels & Resorts International Başkanı Banu Dedeman, yatırımcıların desteğiyle yerli ve milli bir marka olarak büyüdüklerini, Dedeman bayrağını Türkiye’de ve tüm dünyada dalgalandırdıklarını söyledi. Dedeman, yılsonuna kadar 6’sı imzalanmış, 4’ü imza aşamasında olan 10 yeni oteli zincirlerine eklemeyi planladıklarını belirtti ve Dedeman’ın varlığını sadece yurt içinde değil, yurt dışında da yaygınlaştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Banu Dedeman, Dedeman Grup olarak geçmişte otel işlettikleri Moldovya, Özbekistan, Bulgaristan, Suriye ve Rusya gibi ülkelerdeki deneyimlerinin onları bugüne getirdiğini belirterek, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika gibi farklı kıta ve ülkelerde de faaliyet götermeyi hedeflediklerini ifade etti.

Banu Dedeman, Dedeman ve Park Dedeman markalarının yanına Dedeman Collection, Dedeman Suits & Residences, Managed by Dedeman ve Smart by Dedeman’ı ekleyerek 6 marka ile devam edeceklerini. belirtti. Ayrıca 2025 yılına kadar otel ve oda sayısını yüzde 100 artıracaklarını çalışan sayısını ise yüzde 70 oranında artırarak, yönetilen ciroyu 5 kat artırmayı planladıklarını belirtti.

Dedeman Hotels & Resorts International, Denizli ve Adıyaman’dan sonra 3. franchise oteli olan Dedeman Kartepe Kocaeli ile otel sayısını 19’a, oda sayısını 2974’e çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla