Forbes Travel Guide’dan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’a 5 yıldız

Eşsiz manzarası ve lüks hizmetleriyle Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul Forbes Travel Guide 2022 Star Awards’da Beş Yıldız’a layık görüldü ve başarısı diğer ödül sahipleriyle birlikte ForbesTravelGuide.com’da sunuldu.

200 metrelik Boğaz cephesi, asırlık Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla çevrili konumuyla çok özel bir atmosfere sahip Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul, açılış yılında Forbes Travel Guide’dan beş yıldızla ödüllendirildi. Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul, İstanbul Boğaz’ın göz alıcı manzarasına sahip süit ve odalarıyla, 3500 metrekare alana yayılmış spa alanı, özel balo ve toplantı salonları, ulusal ve uluslararası zengin mutfağı ile konuklarını son derece lüks bir hizmetle ağırlıyor.

Forbes Travel Guide’da 5 yıldızla ödüllendirilmekten büyük gurur duyduklarını belirten Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul Genel Müdürü Harun Dursun, “Misafirlerimize kusursuz bir hizmet sunmak için çok çalışıyor, ödüllerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Küresel bir derecelendirme sistemi olan Forbes Travel Guide’da beş yıldıza layık görülmek paha biçilemez.” ifadelerinde bulundu.

Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul, beş yıldızlı hizmet konusunda dünyaca ünlü bir otorite olan Forbes Travel Guide’ın yıldız derecelendirme listesine eklenen son otel oldu.

Forbes Travel Guide CEO’su Hermann Elger ise şunları söyledi: “Seyahat çok güçlü bir şekilde hayatımıza geri döndü ve konaklama sektörü, çoğu bölgede artan talepleri karşılamak için yaratıcı çözümler üretiyor. Sektör bazı devam eden sorunlara sahip olsa da 2022 ödül sahipleri zorluklara hazır olduklarını kanıtladılar ve lüks ağırlama endüstrisinin potansiyelinin en iyisini sundular.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla