Hampton by Hilton İzmir Aliağa’ya misafir memnuniyeti ödülü

Hampton By Hilton İzmir Aliağa, “Misafir memnuniyetini en çok geliştiren otel” ödülünü bir yıl içinde ikinci kez almanın gururunu yaşıyor.

Ege’nin incisi İzmir Aliağa’da yer alan Hampton by Hilton İzmir Aliağa, Türkiye’nin en prestijli otelleri arasında yerini aldı. Konforu, hizmeti ve hijyene verdiği önem sayesinde misafirlerinden tam not alarak Hampton By Hilton İzmir Aliağa, bir kez daha “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” ödülüne layık görüldü.

Ödülün değerlendirmesi, 55 ülkede faaliyet gösteren 3919 otelde konaklama deneyimi yaşayan Hilton Hotel & Resorts misafirlerinin görüşleri alınarak gerçekleştirildi. Avrupa ve Afrika Kıtaları ile Ortadoğu bölgesinde yer alan oteller içinde; konaklama standardı, yiyecek-içecek servisi, oda temizliği, Covid-19 kurallarının en iyi şekilde uygulanması gibi kriterlerin değerlendirilmesi sonucunda “Misafir Memnuniyetini En Çok Geliştiren Otel” ödülünün sahibi olmuştur.

Hampton by Hilton İzmir Aliağa Genel Müdürü Ferhat Keleş

Hampton by Hilton İzmir Aliağa Genel Müdürü Ferhat Keleş, sosyal medya hesabından, “Deneyimlerini puanlayarak bu ödüle bizleri layık gören değerli Hilton Hotels misafirlerine, misafir memnuniyeti için canla başla çalışan emektar ekibime başarılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. 2022 yılında yeni ödüller ve başarı hikayelerinde görüşmek dileğiyle” şeklinde açıklamada bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla