İZEV’li gençler Grand Hyatt İstanbul’un mutfağına konuk oldu

Down Sendromu Farkındalık Haftası kapsamında Grand Hyatt İstanbul, İZEV’li gençleri konuk etti. Etkinlik kapsamında Down Sendromlu gençler, Şef İzzet Ayva ve Şef Onur Mehmet Yiğit ile birlikte cupcakeler hazırlayarak keyifli bir gün geçirdiler.

Grand Hyatt İstanbul, Down Sendromu Farkındalık haftası için bir etkinlik gerçekleştirdi. İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte Down Sendromlu gençler, Şef İzzet Ayva ve Şef Onur Mehmet Yiğit ile birlikte cupcakeler hazırladı.

Grand Hyatt İstanbul Genel Müdürü Rufat Babayev, toplumsal farkındalık alanında pek çok özgün projeye imza atan İZEV ile birlikte bu keyifli etkinliğe ev sahipliği yapmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, “Bir genetik farklılık olan Down Sendromu halen toplumun pek çok kesimi tarafından çok bilinmiyor maalesef. Bu nedenle Down Sendromlular Farkındalık haftasında gerçekleştirilen etkinlikler çok kıymetli. Down Sendromlu gençlerle keyifli bir gün geçirdik. Biz de Down Sendromu’na dikkat çeken böylesi bir etkinliğe ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz.” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla