Sheraton Istanbul Levent’e yeni satış direktörü atandı

Marriott International bünyesinde yer alan otel markası Sheraton Istanbul Levent Oteli’ne, yeni satış direktörü olarak Caner Karamahmut atandı.

Dünyanın en büyük otel zinciri Marriott International bünyesinde yer alan otel markası Sheraton’ın Istanbul Levent Oteli’ne yeni satış direktörü olarak Caner Karamahmut’un atandığı açıklandı.

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Turizm & Otel İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Caner Karamahmut, meslek hayatına stajyer olarak Conrad Istanbul Bosphorus’da başladı. Karamahmut, satış alanında kariyerine sırasıyla Kalyon Otel, Mercure Istanbul Altunizade, Accor Türkiye Merkez Ofisi, Sofitel İstanbul Taksim ve son olarak JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de devam  etti.

Sheraton İstanbul Levent Oteli Hakkında

Sheraton İstanbul Levent Oteli,  Dolmabahçe Sarayı’na 6 km, Rumeli Hisarı’na 7 km, Taksim Meydanı’na ise 8 km uzaklıktadır. Sheraton markasının yeni vizyonuyla baştan aşağı yenilenerek, 248 odası, son teknolojilerle donanımlı 9 toplantı salonu, Shine Spa ve Spor merkezi ve Doğu Akdeniz restoranı ile 2021 yılında açılan Sheraton İstanbul Levent Oteli,  Levent’teki merkezi konumuyla kısa zamanda İstanbul’un yeni buluşma noktası haline geldi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla