Skal International’da 2022 Türk Damgası yılı oldu

Dünyanın en eski ve en büyük turizm Sivil Toplum Kuruluşu olan Skal International’da 2022 yılında tam anlamıyla Türk Damgası vuruluyor.

En son Genel Kurulda BURÇİN TÜRKKAN Skal International’ın Dünya Başkanı  seçilmişti. Son 2 dönemde Başkan yardımcılığı görevini yürüten Türkkan 2022 yılında Skal International’ın Sevgili Hülya Aslantaş ve Salih Çene den sonra bu koltuğa oturan 3. Türk  üyesi oldu.

 “WE ARE STRONGER, TOGETHER AS ONE” mottosuyla göreve başlayan Türkkan, Seçimlerde eksik kalan 1 başkanlık koltuğuna 2022 yılı için Skal Uluslararası Yürütme Komitesi’ne geçici bir atama yapmaya karar verdi. Bu kararın ardından, Yürütme Kurulu, Tüzük ve Yönetmeliklerine  dayanarak;  Skal International Başkanı olarak geçmişteki başarılarını ve küresel seyahat ve turizm endüstrisindeki devam eden aktif katılımını göz önünde bulundurarak, Geçmiş Başkan ve Florimond Volckaert Fonu Mütevelli Heyeti Üyesi Hülya Aslantaş’ı geçici Başkan Yardımcısı olarak teklif etti ve Skal Uluslararası Yürütme Komitesi’nin çoğunluğu önergeyi kabul etti.

  Bunun ötesinde Sevgili Burçin Türkkan   oluşturulan 8 komisyondan, Tüzük ve yönetmelikler komisyonuna Salih Çene ‘yi  , Sponsorluk ve özel projeler e sayın Deniz Anapa’nın seçildiğini bildirdi.

Bu sonuçla ;

Burçin Türkkan,  Dünya Başkanı

Hülya Aslantaş, Başkan Yardımcısı,

Salih Çene,  Tüzük ve Yönetmelikler Komisyonu

Deniz Anapa,  Sponsorluk ve Özel Projelerden Sorumlu Komisyonu

Asuman Taruman, Uluslararası Konsey Üyesi olarak 2022 yılında görev yapacaklar.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ:

Hiç şüphesiz bu sene Skal International’ın “Altın Devresi” olacak.  Bu güçlü, vizyoner ekiple Burçin Türkkan da çok şanslı.

Dünya Skal camiasına lider olacak çalışmalarını gururla izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla