TUROYD BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ DOĞU AKDENİZ, KAPADOKYA VE NİĞDE GAZİANTEP ANKARA OTEL YÖNETİCİLERİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

TUROYD Başkanı Ali Can Aksu, Başkan Yardımcısı Savaş Çolakoğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Orhan Genceli ve Mehmet Ağıllı ile birlikte Pandemi sonrası genel değerlendirme ve moral ziyaretleri kapsamında Doğu Akdeniz, Kapadokya, Niğde, Gaziantep ve Ankara Otel yöneticilerini ziyaret etti.

TUROYD (Turizm Otel Yöneticileri Derneği) Başkanı Alican Aksu, YKÜ Orhan Genceli, Üye Mehmet Ağıllı ile birlikte yaptığı ziyaretlerde Otel yöneticileri ve TUROYD üyeleri ile yaptığı görüşmelerde durum değerlendirmesi ve geleceği dönük planlamalarla ilgili istişarelerde bulundu.

TUROYD Başkanı Ali Can Aksu ve başkan yardımcısı Savaş Çolakoğlu Gaziantep’e yaptığı ziyarette, Güneydoğu BYK Başkanı Grand Hotel Gaziantep Genel Müdürü Salih Kızılcık, Gaziantep İl başkanı Double Tree by Hilton Burak Kılınç, BYK başkan yardımcısı Ayintap Otel Genel Müdürü Salih Mumcuoğlu, Divan Gaziantep Genel Müdürü Mühim Şen ile Gaziantep Gastronomi turizm ve yapılacak yatırımlar hakkında istişareler yapıldı.

Aksu, Orhan Genceli ve Mehmet Ağıllı ile, Niğde İl Başkanı ve Çiftehan Termal Otel Genel Müdürü Muammer Polat ve Çelikhanım Termal Otel İşletmecisi, Seyhan Şekeröz ile 2021 yılı içerisinde Çiftehan Sağlık ve termal turizmi ve Niğde turizmine katkı amacıyla TUROYD işbirliğiyle yapılacak çalıştaydın ön çalışmaları ve planlamaları yapıldı.

Adana ve Mersinde Doğu Akdeniz BYK Başkanı Sheraton Grand Adana Genel Müdürü Can Akşit ve Başkan yardımcısı Mersin Otel Genel Müdürü Fethi Kavun, Mersin il Başkanı Dilek Karaca, Şirin park Otel YKB Murat Şirin, Vista Otel Genel Müdürü Merve Yavuzyolcu, NOAX Otel Genel Müdürü Sezen Şen, Hosta Otel Genel Müdürü Serdar Küpeli, BN Hotel Mersin Genel Müdürü Alp Atilla ziyaret edildi ve yapılan toplantıda mevcut durum ve olası kapanma durumunda alınacak önlemler konuşuldu.

Kapadokyada, Nevşehir İl başkanı Nazif Demir Kapadokya ve kendisi için planladığı heyecanlı yeni projelerinden bahsetti,  Garden inn Capadocia Genel Müdürü, Mustafa Erdem,  Uchisar Pigeon Valley Hotelyatırımcısı ve Genel Müdürü Eser Özyaşar’ın muhteşem vadi manzaralı otelini ziyaret edildi ve pandemiye sürecinde yaptığı yatırım ve yaşadığı zorluklara rağmen muhteşem bir iş çıkardığı görüldü.

Ankara’ya yapılan ziyarette İç Anadolu BYK başkanı Akın Okyay, Ankara il başkanı ve Newpark Otel Genel Müdürü Gökhan Esengil, Limak Ambasador Genel Müdürü Tolga Kaan Çorbacı, Radisson Blu Ankara Genel Müdürü Atilla Aytun, CP Genel Müdürü Turalp Sivri, Sheraton ve LUGAL  Ankara Genel Alper Can Bulcum ile yapılan toplantıda Meslek yasası ve alt personel eğitimleri TUROD turizm Bakanlığı iş birliği planlamaları hakkında istişare yapıldı.

TUROYD Başkanı Ali Can Aksu, yardımcım ve Yönetim kurulu üyeleri ile yaptığımız seyahatlerde yoğun ziyaretleri ile meslektaşlarımızın ve üyelerimizin sorunlarını istişare ettik. Gelecek alınacak tedbir ve konuların bakanlık nezdinde konuşulması için gerekli doneleri topladık ve konunu konuşulması için Kültür ve Turizm Bakanı sayım M. Nuri Ersoy ile görüşme talep ettik ve en kısa sürede bir araya geleceğiz. Meslektaşlarımızın sorunlarını ve çözüm yollarını biliyoruz ve çok çalışarak hükümet ve ilgili bakanlıklar seviyesinde gerekli girişimlerde bulunduk bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla