Ünay Türköz, Dedeman Otelleri’nde yeni görevinde

Deneyimli otel yöneticisi Ünay Türköz, Türkiye’nin en iyi yerel markalarından olan Dedeman Otelleri’nin Gelirler Direktörü oldu.

Dedeman Otelleri’nde Merkez Ofis’te Gelirler Direktörü olarak göreve başlayan Ünay Türköz, “Öylesine heyecanlıyım ve motiveliyim, Dedeman Otellerinin başarılarına ortak olmak üzere buraya katıldım. Yeni başlangıçlar her zaman insana keyif verir.

Böylesine deneyimli bir organizasyon içerisinde görev alacak ve Türkiye’nin en eski otelcilik işletmesine dahil olmak çok onur verici. Geleneksel Dedeman misafirperverliğini daha üst seviyelere çıkarmak üzere çalışacağız. Bilinçli stratejiler izleyeceğiz, marka farkındalığımızı arttıracak ve halihazırda devam eden ‘Dünyayı ağırlayan’ Türkiye’nin en büyük markası olma misyonumuzu devam ettireceğiz.” sözleriyle duygularını ifade etti.

Deneyimli turizmci daha önce Radisson Blu, JRW Welmond Hotel , Manesol Hotels, Regus Hotels, Rixos Hotels, Acapulco Resort Convention and Spa, Pera Palace Hotel ve Riva Hotels gibi önemli otelerde ve zincir otel gruplarında görev aldı. Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Türköz, iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla