Yılmaz Altuntaş-Turizm çalışanlarına ücretsiz online yabancı dil eğitimleri veriyor

Instagram ve çeşitli sosyal medya araçlarından yayınlanan Yabacı dil eğitimleri veren Yılmaz Altuntaş ve arkadaşları, tüm turizm çalışanlarını ücretsiz online yayınlarına davet ediyor.

Pandemi öncesi eğitimlerim yoğun bir şekilde devam ederken bir anda bütün dünyayı etkileyen bir salgınla baş başa kaldık ve evlere kapandık. Bu süreçte özellikle Turizm çalışanları için ne yapabilirim diye düşünen Yılmaz Altuntaş, Mesleki ve Genel İngilizce eğitimlerini turizm çalışanları için online platformda ücretsiz vermeye başladı.

14 yıldır kurucusu olduğu eğitim kurumları ile başta Turizm ve Otelcilik sektörü olmak üzere şirketlere eğitimler veren. Otellerde özellikle mesleki yabancı dil alanında Türkiye’de alanında birkaç uzman eğitmenden biri olan ve  Turizm İngilizcesi adında bir kitabı da olan Yılmaz Altuntaş soayal sorumluluk projesi olarak online eğitimlere devam ediyor.

Atluntaş’ın Turizm İngilizcesi kitabı, otelde çalışan herhangi bir personelin yabancı dil eğitim ihtiyacını karşılamak üzere tasarlandı ve kitabın içeriğini öğreten eğitim videoları ile desteklendi.

Yılmaz Altundaş söyle dedi “Bu projeye ekibimden arkadaşları da dahil ederek İngilizce, Rusça, Almanca ve Pratik Fransızca eğitimleri ile kişisel gelişim eğitimlerini de ekleyip, bir sosyal sorumluluk projesi ortaya çıktı. Eğitimleri canlı yayın şeklinde veriyoruz ve katılmak isteyen kişiler aşağıda paylaştığım instagram hesabına girerek eğitimleri izleyebilirler. Eğitim gün ve saatleri ile ilgili bilgilendirmeler aynı hesaptan yapılmaktadır.”

https://www.instagram.com/tourismenglish

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla