2022 Kahve Festivalleri takvimi belli oldu

Etkinlik sektöründe kaliteli ve ses getiren projelere imza atan Dream Sales Machine’in 2022 festival takvimi açıklandı. Türkiye’nin marka festivali Coffee Festival’ler bu yıl Bodrum, İzmir, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul’da yapılacak.

Dream Sales Machine tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin marka festivali olarak kabul edilen kahve festivalleri kahve tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. İlk Coffee Festival 6-7-8 Mayıs tarihlerinde Zai Bodrum’da kahve severlere kapılarını açacak. Sonrasında 27-28-29 Mayıs’ta İzmir’de, 3-4-5 Haziran’da Diyarbakır’da, 23-24-25 Eylül’de Ankara’da, 6-7-8-9 Ekim’de İstanbul’da Coffee Fetival düzenlenecek.

Etkinlik sektörünün pandemiden en çok zarar gören sektörlerden biri olduğunu belirten Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, “Turizm ve etkinlik sektörü çok zor günler geçirdi. Pandemiyle birlikte sektörlerin de bireylerin de alışkanlıkları değişti. Bu dönemi çok iyi değerlendirdik, çok çalıştık. Yeni ve yenilikçi festivallerle sektörü daha da geliştiriyoruz. Etkinlik endüstrisinde yine büyük fark yaratacağımız festivallerimiz için geri sayım başladı. Coffee Festival, kahve endüstrisinde dünyanın en büyük life style etkinliği olarak kabul ediliyor. Bodrum, İzmir, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’da şimdiden heyecan dorukta” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla