Yolcu gemisi Paphos’tan Antalya’ya 529 turist getirdi

QTerminals Antalya, yaz süresince çeşitli ülkelerden yolcu gemilerini ağırlamaya devam ediyor. QTerminals Antalya’nın son misafiri lüks yolcu gemisi Spirit of Adventure 529 yolcusuyla Paphos’tan geldi.

Yaz ayları süresince çeşitli ülkelerden yolcu gemilerini ağırlyacak olan QTerminals Antalya, Paphos’tan 529 yolcuyla gelen Spirit of Adventure’ı misafir etti. 2020 yılında yapımı tamamlanan İngiliz bayraklı Yolcu (Cruise) Gemisi Spirit of Adventure, 236 metre uzunluğunda ve 31,2 metre genişliğinde. Limanda bir gün kaldıktan sonra gemi Çanakkale’ye doğru yola çıktı.

QTerminals Antalya Genel Müdürü Özgür Sert, kruvaziyer turizminin Antalya’ya ekonomik ve sosyal katkılarının önemini belirterek, “QTerminals Antalya olarak sezon boyunca dünyanın birçok noktasından gelen gemilere ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Binlerce yolcusuyla birlikte bu büyük gemileri limanımızda ağırlıyor olmak hem bizim için hem de Akdeniz’in en önemli kruvaziyer rotalarından biri olan ülkemiz için çok kıymetli.” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla