Dedeman Kartepe 29 Haziran’da açılıyor

M.M.S. Turizm Anonim Şirketi ile Dedeman Hotels & Resort International arasında geçtiğimiz hafta imzalanan “Dedeman Kartepe Kocaeli”nin açılışı 29 Haziran Çarşamba günü törenle yapılacak.

Kartepe Ataevler Mahallesi’nde 2015 yılında yapımına başlanan ve 2019 yılında kapılarını konuklarına açan Double Tree By Hilton Otel’de M.M.S. Turizm Anonim Şirketi, Hilton ile ticari ortaklığını sonlandırdı. Geçen haftadan itibaren Dedeman Hotels & Resort International ile imza attılar. İmzaların atılmasından sonra otelin yeni adı “Dedeman Kartepe Kocaeli” olarak belirlendi. Dedeman Kartepe Kocaeli’nin açılış töreninin 29 Haziran Çarşamba günü yapılacağı açıklandı.

Açılışa ilişkin Dedeman tarafından yapılan açıklamada, “Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Hotels & Resorts International olarak, yarım asrı aşkın tecrübemiz, ülke turizmi ve ekonomisine değer katma misyonumuz ile büyümemizi sürdürüyoruz. Kocaeli’nin önde gelen şirketlerinden M.M.S. Turizm A.Ş. ile yaptığımız işbirliğiyle, kış turizminin yanı sıra doğa ve kongre turizmi açısından da büyük bir öneme sahip Kartepe ilçesine ‘Geleneksel Dedeman Misafirperverliği’ni taşıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla