Divan Bodrum, üç markası ile yaz sezonuna başladı

Divan Bodrum, yaz sezonuna 3 iddialı marka ile giriş yaptı: Japon mutfağı lezzetleri sunan Maromi by Divan, dünya mutfağı konsepti ile Lokanta by Divan, fresh içecekler ve taze atıştırmalıklar ikram eden Divan Fit ile bu yaz da “The New Chapter” konsepti sürüyor.

Ege’nin en güzel koylarından Türkbükü’nde altı farklı kategoride 60 odası ile hizmet veren Divan Bodrum, yeni sezonda da yeniliklerine devam ederek konuklarını keyifli bir atmosferde ağırlamaya devam ediyor.

Restoranları, restoran menüleri ve bar konseptiyle baştan aşağı yenilenen Divan Bodrum’da yeni bir dönem başladı. Geçen yıl odaları yenilenen otel; Japon mutfağından muhteşem lezzetler sunan Maromi by Divan, dünya mutfağı konseptiyle Lokanta by Divan ve fresh içecek ve atıştırmalıkların ikram edildiği yeni markası Divan Fit, yaz sezonunda lezzet tutkunlarının yeni adresi olacak.

Divan Grubu’nun kusursuz hizmet anlayışıyla Divan Bodrum, doğanın ve mavinin uçsuz bucaksız güzelliği ile yaz sezonu boyunca misafirlerini farklı lezzetlerle ağırlamaya devam edecek. Modern ve sade çizgilerin hakim olduğu odalardan restoranlara, ortak alanlardan tenis kortlarına kadar yeniliklerle gelen Divan Bodrum, deneyimli şefleri ile Divan spesiyalitelerini konuklarına sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla