İflas eden 5 yıldızlı otelin eşyaları icradan satılıyor

Kocaeli’de Symbol AVM’nin yanında Ever Otelcilik tarafından büyük umutlarla açılan ancak firmanın iflas etmesi nedeniyle kapanan 5 yıldızlı Hampton by Hilton Otel’in eşyaları icradan satılıyor.

İzmit’te Symbol AVM’nin hemen yanında yer alan 5 yıldızlı, 207 odalı dev Hampton by Hilton Hotel, Ever Otelcilik tarafından işletiliyordu. Ancak şirket bir süre önce iflas etti. Hampton by Hilton Oteli uzun bir süre hizmet vermedi. Hampton by Hilton Hotel’in önüne “Tadilattayız” tabelası asılmış olsa da, tüm şehir otelin işletmecilerinin iflas ettiğini ve otelin kapatıldığını biliyordu. Bugün bir gelişme daha yaşandı.

Hampton by Hilton Oteli içindeki malzemelerin icradan satılacağı açıklandı. Hampton by Hilton Oteli içindeki malzeme ve ekipmanlar satışa çıkarıldı. 331 adet malzeme için 1 milyon 666 bin TL muhammen değer belirlendi.

Söz konusu ihalenin ilki 17 Mayıs Salı günü saat 14:00’te Kadıköy Bağdat Caddesi No 59 müzayede salonunda yapılacak. İlk müzayedede alıcı olmazsa bir sonraki müzayede 2 Haziran Perşembe günü aynı yer ve saatte yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla