Dedeman’da Ramazan ayına özel menüler

Dedeman İstanbul ve Dedeman Bostancı, paylaşım ve bereket ayı Ramazan’a özel iftar menüleriyle misafirlerini ağırlayacak. Dedeman İstanbul ve Bostancı’da usta şeflerin yorumlarıyla Osmanlı ve Anadolu Mutfağının seçkin lezzetlerini iftar sofralarına taşıyor.

Dedeman İstanbul ve Dedeman Bostancı, tüm yılın heyecanla beklenen Ramazan ayında Osmanlı ve Anadolu Mutfağının en özel lezzetleriyle iftar sofralarını kurmaya hazırlanıyor. İstanbul’un iki farklı yakasında bulunan oteller, iftar sofralarını sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere usta şeflerin hazırladığı özel tatlardan oluşan farklı menü alternatifleri sunuyor.

Dedeman İstanbul

Dedeman İstanbul, Ramazan ayına özel konukları için 4 farklı iftar menüsü hazırladı. Anadolu’nun benzersiz lezzetlerinin bir araya getirildiği menülerde; farklı yörelerden çorbalar ve zengin bir iftariyelik tabağı sunuluyor. Ara sıcaklarda dört lezzetli seçenek daha mevcut; İçli Köfte, Kıymalı Köy Böreği, Ispanaklı Kol Böreği ve Peynirli Sultan Böreği. İftar menülerinin ana yemek alternatifleri de Fırında Kuzu İncik, Dana Mutancana, Izgara Tavuk Pirzola, Sarımsaklı Yoğurt ile Marine Edilmiş Piliç Tandır. Ramazan ayının geleneksel tatlısı Güllaç, şefin özel yorumuyla “Gül Kokulu Fındıklı Güllaç” olarak iftar sofrasına tat katıyor. Ayrıca tatlı seçenekleri arasında güllacın dışında, Fıstıklı Kadayıf, Vişne Kaymaklı Ekmek Kadayıfı ve Safranlı Zerde gibi alternatifler de bulunuyor ve Ramazan şerbeti de ikram ediliyor.

Dedeman İstanbul’da bulunan Turkuvaz Restaurant’ta her gün için ayrı bir iftar menüsü hazırlandı. Restoranda sahur menüsü de saat 02:00’den itibaren misafirlere sunuluyor.

Dedeman Bostancı

Anadolu Yakası’nın önemli otellerinden biri Dedeman Bostancı da konularına Ramazan ayında farklı iftar menüleri sunuyor. İftar menülerinin yanı sıra otelin zengin açık büfesinde; İftariyelik tabağı, çorbalar, ara sıcaklar, özenle hazırlanmış ana yemekler, Osmanlı Şerbeti ve tatlılar mevcut.

Otel ayrıca çalışanlarını ve misafirlerini geleneksel iftar sofrasında ağırlamak isteyen firmalar için özel iftar menüleri hazırladı. Dedeman Bostancı, açık hava alternatifleriyle birlikte özel salonlarda 400 kişiye kadar iftar daveti hizmeti verebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla