Serdar Küçükyıldız Park Inn by Radisson Samsun’un yeni Genel Müdürü oldu.

Tecrübeli Otelci Serdar Küçükyıldız Park Inn by Radisson Samsun’a yeni Genel müdür olarak atandı

Daha önce Dedeman Hotels & Resorts International bünyesinde yer alan Dedeman Tokat’ın ve Dedeman Bostancı Otel & Convention Center ile Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü olarak gruba uzun süre hizmet eden Genel Müdür Serdar Küçükyıldız, yeni kariyerinde Radisson Hotel grupta devam kararı aldı.

Park Inn by Radisson Samsun

Akdeniz Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Serdar Küçükyıldız, turizm sektöründeki profesyonel iş hayatına 1994 yılında başladı. Sektörün farklı alanlarında elde ettiği tecrübeyle Dedeman kariyerine 2008 yılında Dedeman Antalya Oteli’nde Vardiya Lideri olarak başlayan Küçükyıldız, Dedeman Antalya Oteli’nde 2013 yılına kadar Rezervasyon ve Gelirler Şefi ve Kurumsal Satış Müdürü görevlerini üstlendi. 2013-2015 yılları arasında Dedeman Turizm Yönetimi İstanbul’da Merkez Otelcilik Kurumsal Satış Müdürü olarak, 2015-2018 yılları arasında da Park Dedeman Elazığ Otel Genel Müdürü olarak kariyerine devam etti.

Tokat ilinin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olma özelliği taşıyan Dedeman Tokat’ta 2018’den açan Dedeman Tokat Otel Genel Müdürü olarak görev yapan Serdar Küçükyıldız, daha sonra Dedeman Hotels & Resorts International Dedeman Bostancı Otel & Convention Center ve Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü olarak atanmıştı. Turizm sektöründe 27 yıllık tecrübeye sahip olan Küçükyıldız, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla