Radisson Hotel Group, yeni Soft markası “Radisson Individuals”

Radisson Hotel Group, yeni bir marka olan Radisson Individuals’ın lansmanını duyurdu. Radisson Individuals, yerli ve bağımsız otellere, bölgesel zincirlere Radisson Hotel Group’un küresel platformunun bir parçası olma fırsatı sunuyor.

Radisson Individuals otelleri kendi özelliklerine ve kişiliklerine göre seçiliyor. Radisson Hotel Group’un yüksek kalite standartlarını ve “Yes, I can!” hizmet misafirperverliğini, üye otellerin yerel lezzetleri ve kişiliği ile birleştirirken konuklarına dünya çapında yeni yerler keşfetme fırsatı sunuyor.

Radisson Hotel Group CEO’su Federico J. González: konuhakkında şunları söyledi:

Radisson Individuals’ın lansmanı, dünyanın en tercih edilen üç otel markasından biri olarak anılmak, otel sahipleri, misafirler ve yetenekler tarafından tercih edilen bir marka olmak anlamında, beş yıllık iddialı dönüşüm planımızda önemli bir kilometre taşıdır. Hem otel sahipleri hem de misafirler için modern pazarın değişen taleplerine yanıt olarak Radisson Individuals’ı yarattık. Radisson Individuals’a katılmak; bağımsız kalmak isteyen veya başarılı temel markalarımızdan birine geçmeyi düşünen, güçlü hizmet puanlarına sahip bireysel oteller için ideal bir ilk adımdır. Aynı zamanda ek dağıtım kanalı arayan ve/veya bir marka işbirliği arayışında olan yerel otel markaları için de güçlü bir seçenek.

Radisson Individuals, otellerin görünürlüklerini artırmak, misafir güvenini sağlamak, birden çok dağıtım kanalı ve küresel bir satış yapısı aracılığıyla daha geniş kitlelere erişebilmek adına olağanüstü bir fırsatı temsil ediyor. Bu oteller, dünya çapında milyonlarca misafirin güvendiği bir markanın yanı sıra entegre IT ve gelir platformlarından, yüksek GOP marjı sağlayan kapsamlı operasyonel sistemlerden gelen sözleşme gücünden ve ölçek ekonomisinden de yararlanabilecekler.

Radisson Individuals’a katılmak isteyen oteller ise 4 anahtar kriteri baz alan uygunluk değerlendirmesinden geçecekler; SGS sağlık ve güvenlik kuralları, online olarak otelin global standartlara (GRI) uygunluğunun gözden geçirilmesi, yangın ve can güvenliği kuralları ve grubun genel operasyon sistemlerine uygunluğu. Radisson Individuals’a üye olan oteller grubun “Yes, I Can!” servis felsefesini içeren bir eğitim almalarının yanı sıra global skorlarını (GRI) %80’in üzerine çıkarabilecekler. Böylelikle hem yüksek bir servis kalitesine sahip olacaklar hem de Every Moment Matters – Her An Önemlidir mottosunu benimseyecekler.’’

İngiltere ve Asya’da oteller Radisson Individuals programına çoktan katıldı. Öte yandan, İtalya, Almanya, Rusya gibi ülkelerde de görüşmelere başlanıldı.

Radisson Hotel Group Başkan Yardımcısı ve İş Geliştirme Direktörü Elie Younes, ‘’Radisson Individuals otel sahiplerine geleceklerini şekillendirmek ve başarılarını garantilemek için gerekli esnekliği sunuyor. Bu eşsiz program üye olan her otelin başarısını ve standartlarını misafirlerin yorumlarına göre yapıyor. Özetleyecek olursak, otellerin müşterilerinin memnuniyeti ölçebilen bir markadır”.

Radisson Hotel Group 2020’nin üçüncü çeyreğinde EMEA bölgesinde İngiltere, İtalya, Ukrayna, Almanya, Mısır ve Nijerya’da 10 yeni otel için anlaşma yaptı. Yeni imzalar, 2020’nin ikinci çeyreğinde ilan edilen 15 otel imzasını temel alıyor ve grubun otel sahiplerine, çalışanlarına, misafirlerine olan bağlılığını ve iddialı beş yıllık kalkınma planını yeniden teyit ediyor.  EMEA bölgesinde varlığını güçlendiren Radisson Hotel Group markasını yaymaya ve bölgede  güçlenmeye devam ediyor.

Yeni oteller arasında:

  • Henrietta House, Radisson Individuals üyesi, Bath, İngiltere (Açılış 2020)
  • River House Hotel,Radisson Individuals üyesi, Inverness, İngiltere(Açılış 2021)
  • Radisson Blu Hotel, Sheffield, İngiltere (Açılış 2023) 
  • Radisson Residences, Baden Württemberg, Almanya (Açılış 2023)
  • Radisson Hotel, Florence, Italya (Açılış 2021) 
  • Radisson Collection Hotel, Venice, Italy (Açılış 2021)  
  • Radisson Hotel, Odessa, Ukrayna (Açılış 2021) 
  • Radisson Hotel, Abuja, Nijerya (Açılış 2022)
  • Radisson Blu Residences, Mekke  Suudi Arabistan (Açılış 2022)
  • Radisson Blu Resort, Port Ghalib, Mısır (Açılış 2023)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla