Yenilenen Lara Barut Collection kapılarını açtı

Büyük bir yatırımla yenilenen Lara Barut Collection, duyurulan tarihte konuklarına ve iş ortaklarına kapılarını açtı.

Lara Barut Collection, duyurulan tarihte konuklarına ve iş ortaklarına 22 Nisan’da tekrar kapılarını açtı. Mükerrer konukları ve iş ortakları tarafından merakla beklenen 110.000 m2 alan üzerine kurulu otel, Kasım 2021 – Nisan 2022 dönemini kapsayan süreçte büyük bir yenilenme süreci geçirdi.

Kundu Oteller Bölgesi’nin 12 ay hizmet veren ve Antalya Uluslararası Havalimanı’na en yakın konumda bulunan, Barut Hotels’in lüks konsepti Barut Collection ile hizmet veren oteli Lara Barut Collection, hizmetlerine birçok yenilik ekledi.

Otelin büyük bir yatırımla yenilendiğini söyleyen Genel Müdür Cem Karacan, “Yaptığımız yatırımı renovasyon şeklinde tanımlamak bu büyük dönüşümü tarif etmekte yetersiz kalabilir. Yeni Lagoon bölümümüz ile swim-up oda kategorilerimizi hayata geçirdik. Yeni Türk Hamamı ve jakuzili penthouse süitler ve büyük aile süitleri başta olmak üzere, üstün ses izolasyonuna sahip 16 farklı kategorideki odalarımızla zengin konaklama seçeneği sunuyoruz. Ödüllü kaydıraklardan oluşan yeni aquapark, 9 a’la carte restoran, yeniden düzenlenen ve eğlence alanları genişletilen plaj alanı, yeni spor olanakları gibi birçok yenilik misafirlerimizi bekliyor.” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla