Sagra, konsept mağazasıyla Galataport’ta

Çikolata çeşmesiyle ünlü Sagra, ilk konsept mağazasını 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde Galataport’ta açtı. Sanatsal detayları ile dikkat çeken konsept mağaza, yenilikçi menüsü ile konuklarını bekliyor.

Sagra, yeni mağazasında ünlü çikolata çeşmesini de ziyaretçileriyle buluşturdu. Geçmişte olduğu gibi çeşmeden kavanozlara çikolata dökmenin keyfini yaşayan misafirler, usta şeflerle birlikte kendi çikolatalarını hazırladılar.

Mağaza çalışanlarının kıyafetlerini ünlü modacı Arzu Kaprol hazırladı. Kaprol, kıyafetleri Sagra’nın geçmişle geleceği buluşturan yeni marka algısını yansıtacak şekilde tasarladı. Mağaza çalışanlarının kullanacağı aksesuarlar da fındık kabuğundan üretildi.

Sagra, kullandığı ürünlerde enerji tasarrufuna ve sürdürülebilirliğe önem vererek, yeni mağazasında tümü doğal sertifikalı bitki çaylarını da konuklarına sunuyor. Paket servislerde de ahşap çatal bıçak takımları kullanıyor. Kahve makinelerinde geri dönüşümden geçmiş sulardan elde edilen ısıtma işlemi kullanılarak enerji kaybını minimum seviyede tutmaya çabalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla