Turizm ve Seyahat Hizmetleri Strateji Çalıştayı Düzenlendi

Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) öncülüğünde, Banu Dedeman ev sahipliğinde, hizmet sektörü kapsamında yer alan Turizm ve Seyahat Hizmetlerine yönelik “Turizm ve Seyahat Hizmetleri Strateji Çalıştayı” 1 Temmuz 2022 tarihinde Dedeman İstanbul Otel’de gerçekleştirildi.

Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetimve İcra Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği (TURYİD) Başkanı Kaya Demirer, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, Türkiye Otelciler Derneği (TÜRSAB) Başkanı Müberra Eresin, Manavgat Side Turizm ve Otelciler Derneği (MASTOB) Başkanı Cengiz Haydar Barut, Alshaya Group Türkiye Otel Müdürü Demiray Ergün, All Seasons Otel Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topaloğlu, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, BTA Yemek Hizmetleri Grubu CEO ve Sözen Grubu CEO’su Gökmen Sözen gibi turizm ve gastronomi dünyasının üst düzey temsilcilerinin katıldığı çalıştayda sektörle ilgili önemli konular ele alındı.

Turizm ve Seyahat Hizmetleri ihracatı ile ilgili kamu ve özel sektör kuruluşları ile ilişkiler, ihracatın finansmanı, teşvik ve kullanım yöntemleri ve benzeri konuların ele alındığı bu önemli organizasyonda, sektörün karşılaştığı sorunlara çözüm getirilmesi hedeflendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Araç çubuğuna atla